Murmurations (1.0.6) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Location
bn: অবস্থান

en: General
bn: সাধারণ
