Murmurations (1.0.6) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Region
eo: Regiono

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Configure
eo: Agordu

en: Mission
eo: Celaro

en: Location
eo: Loko
