Murmurations (1.0.6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Country
mr: देश

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Location
mr: स्थळ

en: General
mr: साधारण
