Muser (2.0.0) - en to af translation catalogue (102 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Administration
af: Administrasie

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Project information
af: Projekinligting

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Categories
af: Kategorieë

en: My projects
af: My projekte

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Password
af: Wagwoord

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Footer
af: Onderskrif

en: Recipients
af: Ontvangers

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Severity
af: Strengheid

en: Watchdog
af: Waghond

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Recent posts
af: Onlangse posstukke

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Log in
af: Teken in

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Pending
af: Hangende

en: English
af: Engels

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Member for
af: Lid vir

en: Languages
af: Tale

en: Log out
af: Teken uit

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Review
af: Hersiening

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Permission
af: Permissie

en: Language code
af: Taalkode

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
af: Die gebruiker word beskou as aanlyn vir so lank nadat hulle 'n bladsy beskou het.

en: and
af: en

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Recent blog posts
af: Onlangse bloginskrywings

en: Who's new
af: Wie is nuut

en: Language name
af: Taalnaam

en: Select language
af: Selekteer taal

en: Personal contact form
af: Persoonlike kontakvorm

en: Who's online
af: Wie is aanlyn

en: Master
af: Meester
