Muser (3.0.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (17 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: Blog
ky: Блог

en: English
ky: Англисче

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: Languages
ky: Тилдер

en: last »
ky: соңку »
