Muser (3.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (106 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: More
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: True
my: အမှန်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Year
my: နှစ်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Table
my: ဇယား

en: Color
my: အရောင်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: First
my: ပထမ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: People
my: လူများ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: small
my: အသေး

en: large
my: အကြီး

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Email:
my: အီးမေးလ် -

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Who's new
my: အသင်း၀င်သစ်များ

en: Language name
my: ဘာသာစကားအမည်

en: Select language
my: ဘာသာစကားရွေးချယ်ရန်

en: Who's online
my: ရောက်ရှိနေသူများ

en: Monthly archive
my: လစဉ်မော်ကွန်း

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Recent content
my: လတ်တလော အကြောင်းအရာများ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
