Muser (3.0.0-alpha4) - en to rw translation catalogue (10 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: Front page
rw: Ahabanza
