Muser (3.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (111 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: More
ug: داۋامى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: view
ug: كۆرۇش

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Recent posts
ug: يېڭى يازمىلار

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Color
ug: رەڭ

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Log in
ug: كىرىش

en: Blog
ug: بلوگ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ug: تور بېكەت يېڭىلىنىۋاتىدۇ......@

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: Front page
ug: باش بەت

en: Languages
ug: تىل

en: First
ug: بىرىنچى

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: People
ug: ئەزالار

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Website
ug: تور بەت

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Publish content
ug: مەزمۇن ئېلان قىلىش

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: MIME type
ug: تۈرىMIME

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Recent blog posts
ug: يېڭى بلوگ تېمىلىرى

en: Who's new
ug: يېڭى ئەزا

en: Language name
ug: تىل نامى

en: Who's online
ug: توردىكىلەر

en: Monthly archive
ug: ئارخىپلار

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Recent content
ug: يېڭى مەزمۇن

en: Save content
ug: مەزمۇن ساقلاش

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Find and manage people interacting with your site.
ug: ئەزا ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ug: ئەزالار ھېساباتىنى باشقۇرۇش، باشقۇرغۇچى تەيىنلەش،ئەزالار  ھوقۇقىنى تەڭشەش.

en: Language direction
ug: تىل يۆنىلىشى
