Muser (3.0.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (101 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Administration
ast: Alministración

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: view
ast: vista

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Password
ast: Clave

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Attachment
ast: Axuntu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Continue
ast: Siguir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Never
ast: Nunca

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Severity
ast: Severidá

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Recent posts
ast: Unvios recientes

en: Table
ast: Tabla

en: Role
ast: Rol

en: Log in
ast: Entrar

en: Blog
ast: Blogue

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Filters
ast: Filtros

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Close
ast: Zarrar

en: English
ast: Inglés

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Member for
ast: Miembru hai

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Languages
ast: Llingües

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: People
ast: Xente

en: Blocked
ast: Torgáu

en: User management
ast: Xestión d'usuarios

en: Testing
ast: Prebes

en: Select language
ast: Esbillar una llingua

en: Basic page
ast: Páxina básica
