Muser (3.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (178 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Administration
az: İdarəetmə

en: More
az: Daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Preview
az: Önizləmə

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Archive
az: Arxiv

en: Icon
az: İconka

en: Filename
az: Fayl adı

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Attachment
az: Qoşma

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Continue
az: Davam et

en: Files
az: Fayllar

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Year
az: İl

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Site name
az: Sayt adı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Last access
az: Son icazə

en: Severity
az: Ciddilik

en: Fields
az: Sahələr

en: Watchdog
az: Gözətçi

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Widget
az: Vidcet

en: Current
az: Hazırkı

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Role
az: Rollar

en: Log in
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Last
az: Son

en: Anonymous
az: Anonim

en: Tools
az: Alətlər

en: Filters
az: Filtrlər

en: Sort Criteria
az: Çeşidləmə meyarları

en: Random
az: Təsadüfi

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: English
az: İngilis

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Member for
az: üçün üzv

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Languages
az: Dillər

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Log out
az: Çıxış

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: People
az: İnsan

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Glossary
az: Lüğət

en: Testing
az: Test

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: New
az: Yeni

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Permission
az: İcazə

en: Grid
az: Cədvəl

en: Global
az: Qlobal

en: Language code
az: Dil kodu

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
az: İstifadəçi səhifəyə sonuncu dəfə baxdıqdan sonra bu müddət ərzində onlayn sayılır.

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Publish content
az: Məzmunu dərc edin

en: and
az: və

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: Block type
az: Blok növü

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: MIME type
az: MIME növü

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Round
az: Dəyirmi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Compact
az: Kompakt

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Who's new
az: Kim yenidir

en: Language name
az: Dil adı

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Select language
az: Dil seçin

en: Personal contact form
az: Şəxsi əlaqə forması

en: Who's online
az: Kim onlayndır

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Delete content
az: Məzmunu silin

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Monthly archive
az: Aylıq arxiv
