Muser (3.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (108 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Real name
kk: Шынайы аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Never
kk: Ешқашан

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Recipients
kk: Алушылар

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Fields
kk: Өрістер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Recent posts
kk: Соңғы жазбалар

en: Table
kk: Кесте

en: Log in
kk: Кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: English
kk: Ағылшын

en: Messages
kk: Хаттар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Front page
kk: Басты бет

en: Languages
kk: Тілдер

en: Log out
kk: Шығу

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: User management
kk: Пайдаланушырады басқару

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Permission
kk: Құқық

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
kk: Пайдаланушы соңғы бетті көргеннен кейін осынша уақытқа онлайн болып саналады.

en: and
kk: және

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Recent blog posts
kk: Соңғы блог жазбалары

en: Who's new
kk: Кім жаңа?

en: Language name
kk: Тілдің аты

en: Select language
kk: Тілді таңдау

en: Personal contact form
kk: Персоналды контакт формасы

en: Who's online
kk: Кім онлайн

en: Recent content
kk: Соңғы контент
