Muser (3.0.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (42 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: English
mg: Anglisy

en: Clear
mg: Fafao

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Log out
mg: Fivoahana

en: People
mg: Olona

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Select language
mg: Misafidiana teny

en: Recent content
mg: Ireo lahatsoratra farany

en: Make content sticky
mg: Paingory io lahatsoratra io

en: Make content unsticky
mg: Tsy paingorina io lahatsoratra io

en: Promote content to front page
mg: Asondroty eo @ pejy voalohany io lahatsoratra io
