Muser (3.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (251 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Administration
sk: Administrácia

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Project
sk: Projekt

en: Categories
sk: Kategórie

en: view
sk: zobraziť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Password
sk: Heslo

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Preview
sk: Náhľad

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Attachment
sk: Príloha

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Year
sk: Rok

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Never
sk: Nikdy

en: Footer
sk: Päta

en: Recipients
sk: Adresáti

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Fields
sk: Polia

en: Warning
sk: Varovanie

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Current
sk: Aktuálny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Recent posts
sk: Nedávne príspevky

en: Table
sk: Tabuľka

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Last
sk: Posledné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Filters
sk: Filtre

en: Sort Criteria
sk: Kritérium zoradenia

en: Random
sk: Náhodný

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Pending
sk: Čakajúce

en: English
sk: Angličtina

en: Messages
sk: Správy

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Languages
sk: Jazyky

en: First
sk: Prvý

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Hours
sk: Hodiny

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Diff
sk: Rozdiel

en: User management
sk: Správa používateľov

en: Testing
sk: Testovanie

en: Documents
sk: Dokumenty

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Review
sk: Prehľad

en: Tabs
sk: Záložky

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: medium
sk: stredné

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Used in
sk: Použité v

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Grid
sk: Mriežka

en: Global
sk: Globálny

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Offset
sk: Ofset

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: and
sk: a

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Flags
sk: Označenia

en: Admin
sk: Administrátor

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Primary
sk: Primárny

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: All terms
sk: Všetky termíny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Recent blog posts
sk: Najnovšie príspevky blogu

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Language name
sk: Názov jazyka

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Select language
sk: Vyberte jazyk

en: Personal contact form
sk: Osobný kontaktný formulár

en: Who's online
sk: Kto je online

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: « Prev
sk: « Predchádzajúce

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Not specified
sk: Neurčené

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Last page
sk: Posledná strana

en: With selection
sk: S výberom

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: Adding languages
sk: Pridanie jazykov

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
sk: <p>Táto stránka vám umožňuje pridať bežný jazyk na vašu stránku.</p><p>Pokiaľ vami želaný jazyk nie je dostupný, môžete pridať vlastný jazyk.</p>

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
sk: <p>Táto stránka vám umožňuje editovať jazyky na vašej stránke vrátane vlastných jazykov.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
sk: <p>Stránka "Jazyky" vám umožňuje pridať, upraviť, odstrániť a zoradiť jazyky na stránke.</p>

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
sk: <p>Operácie umožňujúce editovanie a odstránenie vašich jazykov.</p><p>Môžete zmeniť názov a smer jazyka.</p><p>Odstránené jazyky môžu byť neskôr pridané späť. Odstránenie jazyka odstrání všetky preklady rozhrania s týmto jazykom a obsah vytvorený v tomto jazyku bude mať priradený neutrálny jazyk. Predvolený jazyk nemôže byť odstránený.</p>

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
sk: Pridajte filtre na obmedzenie počtu výsledkov na výstupe. Napríklad na zobrazenie obsahu ktorý je <em>zverejnený</em>, pridajte filter <em>Zverejnené</em> a zvoľte možnosť <em>Áno</em>.

en: Media name
sk: Názov média

en: There are no custom blocks available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne vlastné bloky.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.
