Muser (3.0.0-alpha6) - en to be translation catalogue (190 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Real name
be: Сапраўднае імя

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Administration
be: Кіраванне

en: More
be: Болей

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: view
be: глядзець

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Password
be: Пароль

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Archive
be: Архіў

en: Programs
be: Праграмы

en: Filename
be: Назва файла

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Attachment
be: Дадатак

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Year
be: Год

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Never
be: Ніколі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Fields
be: Палі

en: Warning
be: Увага

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Media
be: Мультымедыя

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Widget
be: Віджэт

en: Current
be: Бягучы

en: Table
be: Табліца

en: Role
be: Роля

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Blog
be: Блог

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
be: @site у рэжыме абслугоўвання. Мы хутка вернемся. Дзякуй за разуменне.

en: Anonymous
be: Ананім

en: Tools
be: Прылады

en: Filters
be: Фільтры

en: Random
be: Выпадкова

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: English
be: Ангельская

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Languages
be: Мовы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Log out
be: Выйсці

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: User management
be: Кіраванне карыстальнікамі

en: Testing
be: Тэставанне

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Permission
be: Дазвол

en: Grid
be: Сетка

en: Language code
be: Код мовы

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
be: Карыстальнікі лічацца анлайн цягам гэтага часу па апошнім праглядзе старонкі.

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва

en: and
be: і

en: Block type
be: Тып блоку

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Not applicable
be: Не датычыцца

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Email:
be: E-mail:

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: All terms
be: Усе тэрміны

en: Compact
be: Кампактны

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Recent blog posts
be: Апошнія запісы блогу

en: Who's new
be: Новыя карыстальнікі

en: Language name
be: Назва мовы

en: Personal contact form
be: Асабістая форма кантактаў

en: Who's online
be: Анлайн

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Recent content
be: Апошнія матэрыялы

en: Unpublish content
be: Неапублікоўваць змесціва

en: Make content sticky
be: Пазначыць змесціва птушкай

en: Make content unsticky
be: Адмяніць пазначэнне змесціва

en: Promote content to front page
be: Прасоўваць змесціва на галоўную старонку

en: Remove content from front page
be: Выдаліць змесціва з галоўнай старонкі

en: Save content
be: Захаваць змесціва

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: Custom blocks
be: Уласныя блокі

en: Not specified
be: Не вызначана

en: The @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.

en: Custom block library
be: Набор уласных блокаў

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Find and manage custom blocks.
be: Шукаць і правіць уласнымі блокамі.

en: Find and manage files.
be: Шукаць і правіць фалы.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі

en: Who's online block
be: Блок хто ў сеціве

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва

en: Filter actions
be: Дзеянні фільтру

en: Sort actions
be: Дзеянні сатравання

en: There are no custom blocks available.
be: Няма даступных уласных блокаў.
