Muser (3.0.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (125 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Administration
eo: Administrado

en: More
eo: Pli

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: view
eo: rigardi

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Year
eo: Jaro

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: PHP
eo: PHA

en: Never
eo: Neniam

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Severity
eo: Graveco

en: Fields
eo: Kampoj

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Recent posts
eo: Lastaj afiŝoj

en: Table
eo: Tabelo

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Blog
eo: Blogo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Filters
eo: Filtroj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: English
eo: Angla

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Member for
eo: Membro dum

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: User management
eo: Administrado de uzantoj

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: medium
eo: meza

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: small
eo: malgranda

en: large
eo: granda

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Permission
eo: Permeso

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
eo: Uzanto estas konsiderata ensalutinta ĉi tiom longe post kiam tiu laste vidis paĝon.

en: and
eo: kaj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Chart
eo: Diagramo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Recent blog posts
eo: Laste aldonitaj blogaĵoj

en: Who's new
eo: Kiu novas

en: Language name
eo: Lingva nomo

en: Select language
eo: Elektu lingvon

en: Personal contact form
eo: Persona kontakta formularo

en: Who's online
eo: Kiu estas enrete

en: Recent content
eo: Laste aldonitaj

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske
