Muser (3.0.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (144 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: More
jv: Lengkapé

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: view
jv: tampilan

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Icon
jv: Ikon

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Attachment
jv: Sisipan

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Continue
jv: Lanjutna

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Year
jv: Tahun

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Never
jv: Ora tahu

en: Recipients
jv: Penerima

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Fields
jv: Field

en: Warning
jv: Weling

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Widget
jv: Piranti

en: Current
jv: Saiki

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Recent posts
jv: Kiriman pungkasan

en: Table
jv: Tabel

en: Role
jv: Parāgā

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: English
jv: Basa Inggris

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Log out
jv: Metu log

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Testing
jv: Ujian

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: medium
jv: sedeng

en: small
jv: cilik

en: large
jv: gedh

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
jv: Panganggo dianggep online saksuwene iki sakwisé nonton kācā pungkasan.

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Recent blog posts
jv: Kiriman blog pungkasan

en: Who's new
jv: Panganggo anyar

en: Language name
jv: Jeneng bāsā

en: Select language
jv: Milih bāsā

en: Personal contact form
jv: Form kontak pribadi

en: Who's online
jv: Panganggo Online

en: Recent content
jv: Konten pungkasan

en: Unpublish content
jv: Konten ājā dipacak

en: Make content sticky
jv: Dadeknā konten pucuk

en: Make content unsticky
jv: Ora dadi konten pucuk

en: Promote content to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Remove content from front page
jv: Mbuwang konten sākā kācā ngarep

en: Save content
jv: Simpen konten

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: Find and manage people interacting with your site.
jv: Temoknā lan natani sesrawungané wong-wong karo situs Sampéyan.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -

en: Text Formats
jv: Format tèks

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
jv: Ngelola akun panganggo, parāgā lan kawenangan.

en: Asc
jv: Urut Maju
