Muser (3.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (258 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Administration
lt: Administravimas

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: view
lt: peržiūrėti

en: My projects
lt: Mano projektai

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Archive
lt: Archyvas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: General information
lt: Bendra informacija

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Never
lt: Niekada

en: Footer
lt: Poraštė

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Member since
lt: Narys nuo

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Current
lt: Dabartinis

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Table
lt: Lentelė

en: Role
lt: Rolė

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Last
lt: Paskutinis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Filters
lt: Filtrai

en: Sort Criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Pending
lt: Laukiama

en: English
lt: Anglų

en: Messages
lt: Žinutės

en: Clear
lt: Išvalyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Member for
lt: Narys jau

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Accepted
lt: Priimti

en: Languages
lt: Kalbos

en: First
lt: Pirmas

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Hours
lt: Valandos

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: User management
lt: Narių valdymas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: New
lt: Naujas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: medium
lt: vidutinis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Global
lt: Globalus

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Inactivate
lt: Padaryti neaktyvius

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Report
lt: Ataskaita

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: and
lt: ir

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: Next »
lt: Toliau »

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Admin
lt: Adminas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Recent blog posts
lt: Naujausi tinklaraščio įrašai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: {current} of {total}
lt: {current} iš {total}

en: « Prev
lt: « Atgal

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: The @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Block the selected user(s)
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Unblock the selected user(s)
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Save media
lt: Išsaugoti mediją

en: Publish media
lt: Publikuoti medija

en: Unpublish media
lt: Nebepublikuoti medijos

en: Name (A-Z)
lt: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt: Pavadinimas (Z-A)
