Muser (3.0.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (89 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Real name
mn: Жинхэнэ нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Administration
mn: Удирдлага

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: view
mn: харах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Password
mn: Нууц үг

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Year
mn: Жил

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Blog
mn: Блог

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: English
mn: Англи

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: People
mn: Хүмүүс

en: Language code
mn: Хэлний код

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
mn: Хэрэглэгч хамгийн сүүлд нэг хуудсыг үзсэнээс хойш энэ хугацаанд сүлжээнд хэвээрээ байгаа гэж үзнэ.

en: and
mn: ба

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Language name
mn: Хэлний нэр

en: Select language
mn: Хэл сонгох

en: Who's online
mn: Сүлжээнд хэн байна вэ

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
