Muser (3.0.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (198 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Real name
oc: Nom vertadièr

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Administration
oc: Administracion

en: More
oc: Mai

en: Action
oc: Accion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: Categories
oc: Categorias

en: view
oc: veire

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Preview
oc: Apercebut

en: True
oc: Verai

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Programs
oc: Programas

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Continue
oc: Contunhar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Files
oc: Fichièrs

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Submitted
oc: Somés

en: Year
oc: Annada

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Taxonomy terms
oc: Tèrmes de taxonomia

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Site name
oc: Nom del site

en: Never
oc: Pas jamai

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Recipients
oc: Destinataris

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Severity
oc: Importància

en: Fields
oc: Camps

en: Watchdog
oc: Susvelhança

en: Warning
oc: Avertiment

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Media
oc: Mèdia

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Current
oc: Actual

en: Recent posts
oc: Darrièras contribucions

en: Table
oc: Tablèu

en: Role
oc: Ròtle

en: Log in
oc: Se connectar

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Last
oc: Darrièr

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Filters
oc: Filtres

en: Random
oc: A l'azard

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Close
oc: Tampar

en: Applications
oc: Aplicacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Student
oc: Estudiant

en: Pending
oc: En espèra

en: English
oc: Anglés

en: Messages
oc: Messatges

en: Clear
oc: Escafar

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Accept
oc: Acceptar

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Languages
oc: Lengas

en: First
oc: Primièr

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: User management
oc: Gestion dels utilizaires

en: Testing
oc: Tèst

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: New
oc: Novèl

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: small
oc: pichon

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: Permission
oc: Dreit

en: Grid
oc: Grasilha

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
oc: Durada pendent la quala se considèra qu'un utilizaire es en linha aprèp qu'aja vist una pagina pel darrièr còp.

en: Offset
oc: Decalatge

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Publish content
oc: Publica lo contengut

en: and
oc: et

en: Newest first
oc: Las mai recents d'en primièr

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Primary
oc: Primaire

en: Email:
oc: Corrièr electronic :

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Round
oc: Arrondi

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Recent blog posts
oc: Darrièrs bilhets

en: Who's new
oc: Membres novèls

en: Language name
oc: Nom de la lenga

en: Select language
oc: Causissètz una lenga

en: Personal contact form
oc: Formulari de contacte personal

en: Who's online
oc: Utilizaires en linha

en: Monthly archive
oc: Archive mensuelle

en: Recent content
oc: Contengut recent

en: Unpublish content
oc: Despublicar un contengut

en: Make content sticky
oc: Rendre lo contengut estatic

en: Make content unsticky
oc: Rendre lo contengut non estatic

en: Promote content to front page
oc: Promòure un contengut en pagina d'acuèlh

en: Remove content from front page
oc: Levar un contengut de la pagina d'acuèlh

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: Find and manage people interacting with your site.
oc: Trobar e administrar las personas qu'interagisson amb vòstre site.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Update URL alias
oc: Metre a jorn l'aliàs d'URL

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
oc: Gerir los comptes d'utilizaires, los ròtles, e los dreits d'accès.

en: Custom blocks
oc: Blòts personalizats

en: Master
oc: Maître
