Muser (3.0.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (88 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Administration
ps: پازوالنه

en: More
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Attachment
ps: نښل

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Year
ps: کال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Never
ps: هيڅکله

en: Footer
ps: پښۍ

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Media
ps: رسنۍ

en: Widget
ps: کاروونی

en: Table
ps: لښتيال

en: Role
ps: ونډه

en: Log in
ps: ننوتون

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Tools
ps: توكي

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: English
ps: انګرېزي

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: author
ps: ليكوال

en: Log out
ps: وتون

en: People
ps: خلک

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Permission
ps: اجازه

en: Grid
ps: ځاليز

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Report
ps: راپور

en: and
ps: او

en: Block type
ps: غونډ بڼه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Save content
ps: منځپانګه خوندي کول

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: Adding languages
ps: ژبه زیاتوي

en: First page
ps: لومړی پاڼې
