Muser (3.0.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (230 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Real name
eu: Izen erreala

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: More
eu: Gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Categories
eu: Kategoriak

en: view
eu: ikusi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: True
eu: Egiazkoa

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Year
eu: Urtea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Current
eu: Unekoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Recent posts
eu: Azken argitalpenak

en: Table
eu: Taula

en: Color
eu: Kolore

en: Appearance
eu: Itxura

en: Role
eu: Rol

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Log in
eu: Sartu

en: Blog
eu: Bloga

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eu: @site momentu honetan mantentze lanetan dago. Laster egon beharko ginake bueltan. Mila esker zure pazientziagatik.

en: Last
eu: Azkena

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: Random
eu: Ausazkoa

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Close
eu: Itxi

en: Full
eu: Osoa

en: English
eu: Ingelesa

en: Messages
eu: Mezuak

en: Clear
eu: Garbitu

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: First
eu: Lehena

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Log out
eu: Irten

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Hours
eu: Orduak

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: My profile
eu: Nire profila

en: User management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: Testing
eu: Proba

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: New
eu: Berriak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Charts
eu: Grafikoak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Photo
eu: Argazkia

en: medium
eu: tartekoa

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Used in
eu: Erabilita

en: Grid
eu: Sareta

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Active users
eu: Erabiltzaile aktiboak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: and
eu: eta

en: Block type
eu: Bloke mota

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Flags
eu: Banderak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Upload date
eu: Data igo

en: Email:
eu: Eposta:

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: All terms
eu: Termino guztiak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Recent blog posts
eu: Azken blog argitalpenak

en: Who's new
eu: Nor da berria

en: Personal contact form
eu: Kontaktatzeko formulario pertsonala

en: Who's online
eu: Nor dago konektatuta

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Recent content
eu: Eduki berria

en: Unpublish content
eu: Edukia desargitaratu

en: Save content
eu: Eduki gorde

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Taxonomy term page
eu: Taxonomia terminoen orria

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
eu: [site:name] gunean kudeatzaile batek kontu bat sortu du zuretzako

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Slides
eu: Diapositibak

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
eu: [user:display-name],
    
    
    Zure [site:name] kontua itxi da.
    
    --  [site:name] taldea

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu

en: Welcome to [site:name]
eu: Ongi etorria [site:name] gunera

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa

en: A list of new users
eu: Erabiltzaile berrien zerrenda
