Muser (3.0.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (267 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Real name
fa: نام حقیقی

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Administration
fa: مدیریت

en: More
fa: بیشتر

en: Action
fa: عملکرد

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Project
fa: پروژه

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: view
fa: مشاهده

en: My projects
fa: پروژه‌های من

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: Message
fa: پیام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Help
fa: راهنما

en: True
fa: صحیح

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Archive
fa: آرشیو

en: Icon
fa: شمایل

en: Filename
fa: نام فایل

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Text
fa: متن

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Attachment
fa: پیوست

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Continue
fa: ادامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Node
fa: محتوا

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Submitted
fa: ثبت شده

en: Year
fa: سال

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Taxonomy terms
fa: واژه‌های طبقه‌بندی

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Logo
fa: آرم

en: Site name
fa: نام سایت

en: Off
fa: خاموش

en: Never
fa: هیچوقت

en: Footer
fa: پاورقی

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Sticky at top of lists
fa: ماندگار در بالای فهرست‌ها

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Message type
fa: نوع پیام

en: Message text
fa: متن پیام

en: Severity
fa: شدت

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Warning
fa: هشدار

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Widget
fa: ساختار

en: Current
fa: جاری

en: Desc
fa: نزولی

en: Recent posts
fa: ارسال‌های اخیر

en: Table
fa: جدول

en: Color
fa: رنگ

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Role
fa: نقش

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Log in
fa: ورود

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
fa: @site در دست عملیات پشتیبانی و نگهداری است. به زودی به حالت عادی باز خواهد گشت. با تشکر از بردباری شما.

en: Last
fa: آخرین

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Tools
fa: ابزارها

en: Random
fa: تصادفی

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Close
fa: بستن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Full
fa: کامل

en: Pending
fa: معلق

en: English
fa: انگلیسی

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Token
fa: توکن

en: Clear
fa: پاک کردن

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: First
fa: اولین

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: Log out
fa: خروج

en: Your message has been sent.
fa: پیام شما ارسال شد.

en: Hours
fa: ساعت

en: Slide
fa: لغزیدن

en: People
fa: افراد

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Glossary
fa: واژگان

en: Diff
fa: تفاوت

en: User management
fa: مدیریت کاربران

en: Testing
fa: آزمایش

en: Documents
fa: اسناد

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: New
fa: جدید

en: Resume
fa: از سر گرفتن

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Charts
fa: نمودارها

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Review
fa: بازبینی

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Apply
fa: تایید

en: small
fa: کوچک

en: large
fa: بزرگ

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Block description
fa: توضیحات بلوک

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Grid
fa: شبکه

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Interests
fa: علاقه‌مندی‌ها

en: Active users
fa: کاربران فعال

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fa: یک کاربر برای مدت تعیین شده پس از آخرین مشاهده‌ی یک صفحه، آنلاین محسوب می‌شود.

en: Identifier
fa: شناسه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Report
fa: گزارش

en: Publish content
fa: انتشار محتوا

en: and
fa: و

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Not applicable
fa: غیر مرتبط

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Permanent
fa: دائمی

en: Temporary
fa: موقت

en: No files available.
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست.

en: Frontpage
fa: صفحه اول

en: MIME type
fa: نوع فایل

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: Email:
fa: پست الکترونیک:

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: Bio
fa: بیوگرافی

en: Chart
fa: نمودار

en: @interval ago
fa: @interval پیش

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Recent blog posts
fa: جدیدترین محتوای وبلاگ

en: Who's new
fa: کاربران جدید

en: Personal contact form
fa: فرم تماس شخصی

en: Who's online
fa: کاربران آنلاین

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Change password
fa: تغییر گذرواژه

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: Delete content
fa: حذف محتوا

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Monthly archive
fa: آرشیو ماهیانه

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Recent content
fa: جدیدترین محتوا

en: Unpublish content
fa: عدم انتشار محتوا

en: Make content sticky
fa: ارتقای محتوا به سرمطلبی

en: Make content unsticky
fa: تنزل محتوا از سرمطلبی

en: Promote content to front page
fa: ارتقای محتوا به صفحه اول

en: Remove content from front page
fa: تنزل محتوا از صفحه اول

en: Save content
fa: ذخیره محتوا

en: Find and manage content.
fa: یافتن و اداره محتوا.

en: Taxonomy term page
fa: صفحه واژه طبقه‌بندی

en: No people available.
fa: هیچ فردی در دسترس نیست.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
fa: یکی از مدیران یک حساب کاربری در [site:name] برای شما ایجاد نموده است.

en: Find and manage people interacting with your site.
fa: یافتن و اداره افراد در تعامل با سایت شما.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: No media available.
fa: رسانه‌ای در دسترس نیست

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Update URL alias
fa: به‌روزرسانی آدرس مستعار

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
fa: مدیریت حساب‌های کاربری، نقش‌ها و مجوزها.

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر

en: Slides
fa: اسلایدها

en: Asc
fa: صعودی

en: Not specified
fa: مشخص نشده

en: Master
fa: مدیر

en: Entity Reference
fa: ارجاع موجودیت

en: With selection
fa: با انتخاب شده‌ها

en: Site branding
fa: برند سایت

en: Media library
fa: کتابخانه رسانه

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه

en: User account menu
fa: منوی حساب کاربری

en: Links related to the active user account
fa: پیوندهای مربوط به حساب کاربری فعال

en: Administrative task links
fa: پیوندهای بخش مدیریت

en: Site information links
fa: پیوندهای اطلاعات سایت

en: Site section links
fa: پیوندهای بخش‌های سایت

en: User tool links, often added by modules
fa: پیوندهای ابزار کاربر، اغلب توسط ماژول‌ها اضافه می شوند

en: All content promoted to the front page.
fa: تمام محتوایی که در صفحه اول نمایش داده می‌شود.

en: Welcome to [site:name]
fa: به [site:name] خوش‌‌آمدید

en: Name or email contains
fa: نام یا نشانی پست الکتونیکی شامل

en: Media name
fa: نام رسانه

en: Content blocks
fa: بلوک‌های محتوا

en: Find and manage content blocks.
fa: بلوک های محتوا را پیدا و مدیریت کنید.

en: There are no content blocks available.
fa: هیچ بلوک محتوایی در دسترس نیست.

en: Create and edit content blocks.
fa: بلوک های محتوا را ایجاد و ویرایش کنید.
