Muser (3.0.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (381 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Real name
pl: Prawdziwa nazwa

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Administration
pl: Administracja

en: More
pl: Więcej

en: Action
pl: Akcja

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Project categories
pl: Kategorie projektu

en: Project information
pl: Informacje o projekcie

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Categories
pl: Kategorie

en: view
pl: przeglądaj

en: My projects
pl: Moje projekty

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: True
pl: Prawda

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Default
pl: Domyślny

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Attachment
pl: Załącznik

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Files
pl: Pliki

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Year
pl: Rok

en: General information
pl: Ogólne informacje

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Off
pl: Wyłączony

en: Never
pl: Nigdy

en: Footer
pl: Stopka

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Current
pl: Bieżący

en: Desc
pl: Malejąco

en: Recent posts
pl: Ostatnio dodane

en: Table
pl: Tabela

en: Color
pl: Kolor

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Role
pl: Rola

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
pl: Na @site mamy w tej chwili przerwę techniczną. Powinna się ona wkrótce skończyć. Dziękujemy za cierpliwość.

en: Last
pl: Ostatni

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Random
pl: Losowo

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Replacement
pl: Zamiennik

en: Close
pl: Zamknij

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Account status
pl: Status konta

en: seconds
pl: sekundy

en: English
pl: Angielski

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Token
pl: Wzorzec

en: Clear
pl: Wyczyść

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: First
pl: Pierwszy

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Selector
pl: Selektor

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Hours
pl: Godziny

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Rounds
pl: Rund

en: Glossary
pl: Słownik

en: Website
pl: Strona WWW

en: User management
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: Testing
pl: Testowanie

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: Documents
pl: Dokumenty

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: New
pl: Nowy

en: Resume
pl: Wznów

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Charts
pl: Wykresy

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Review
pl: Podgląd

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: medium
pl: średni

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: small
pl: mała

en: large
pl: duża

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Blocks
pl: Bloki

en: Used in
pl: Użyte w

en: Grid
pl: Siatka

en: 300 Multiple Choices
pl: 300 Wiele możliwości

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: 304 Not Modified
pl: 304 Nie zmodyfikowane

en: 305 Use Proxy
pl: 305 Używaj Proxy

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Application
pl: Aplikacja

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Interests
pl: Zainteresowania

en: Inactivate
pl: Dezaktywuj

en: Active users
pl: Aktywni użytkownicy

en: Years
pl: Lat

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pl: Tak długo od ostatniego odświeżenia strony użytkownik jest uważany za będącego online.

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Report
pl: Raport

en: Publish content
pl: Publikuj zawartość

en: and
pl: i

en: Contract
pl: Kontrakt

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: Block type
pl: Rodzaj bloku

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Save as draft
pl: Zapisz jako szkic

en: Not applicable
pl: Nie dotyczy

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Flags
pl: Flagi

en: Last year
pl: Poprzedni rok

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Chart
pl: Wykres

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: Round
pl: Zaokrąglaj

en: All terms
pl: Wszystkie terminy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Loading data...
pl: Trwa ładowanie danych...

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Recent blog posts
pl: Ostatnie wpisy na blogu

en: Who's new
pl: Nowi użytkownicy

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Delete redirect
pl: Usuń przekierowanie

en: Personal contact form
pl: Osobisty formularz kontaktowy

en: Who's online
pl: Kto przegląda

en: Create a new project
pl: Stwórz nowy projekt

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Blog Post
pl: Wpis na blogu

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Status code
pl: Kod statusu

en: Delete content
pl: Usuń zawartość

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Monthly archive
pl: Archiwum miesięczne

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: Unpublish content
pl: Zakończ publikację wpisów

en: Make content sticky
pl: Przyklej wpis

en: Make content unsticky
pl: Odklej wpis

en: Promote content to front page
pl: Opublikuj zawartości na stronie głównej

en: Remove content from front page
pl: Usuń zawartość ze strony głównej

en: Save content
pl: Zapisz zawartość

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Taxonomy term page
pl: Strona terminów kategorii

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
pl: Administrator utworzył dla ciebie konto na stronie [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Update URL alias
pl: Zaktualizuj alias URL

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Slides
pl: Slajdy

en: Data export
pl: Eksport danych

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Item display
pl: Widok pojedynczej pozycji

en: Not specified
pl: Nieokreślone

en: Master
pl: Główny

en: in @time
pl: w @time

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: The @type %title has been deleted.
pl: Usunięto @type %title.

en: With selection
pl: Z wyborem

en: 1 place | @count places
pl[0]: 1 miejsce
pl[1]: @count miejsca
pl[2]: @count miejsc

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: Fallback date format
pl: Awaryjny format zapisu daty

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Search result highlighting input
pl: Podświetl frazę wyszukiwania

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
pl: Tłumaczenie @type %label na język @language zostało usunięte.

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: HTML Date
pl: Data HTML

en: HTML Datetime
pl: Data i czas HTML

en: HTML Month
pl: Miesiąc HTML

en: HTML Time
pl: Czas HTML

en: HTML Week
pl: Tydzień HTML

en: HTML Year
pl: Rok HTML

en: HTML Yearless date
pl: Data bez roku HTML

en: Default long date
pl: Domyślna data długa

en: Default medium date
pl: Domyślna data średnia

en: Default short date
pl: Domyślna data krótka

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Block the selected user(s)
pl: Zablokuj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Cancel the selected user account(s)
pl: Anuluj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Unblock the selected user(s)
pl: Odblokuj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Została uruchomiona procedura anulowania Twojego konta na stronie  [site:name].
    
    Możesz anulować swoje konto na stronie [site:url-brief] klikając poniższy odnośnik bądź kopiując go w pole adresu przeglądarki:
    
    [user:cancel-url]
    
    UWAGA: anulowanie konta jest operacją nieodwracalną.
    
    Odnośnik straci ważność po jednym dniu.
    
    -- redakcja strony [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zgłoszenie anulowania konta [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zastępcze dane do logowania dla [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
pl: Szczegóły konta dla [user:display-name] na [site:name] (w trakcie weryfikacji)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
pl: [user:display-name] wypełnił formularz założenia konta.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na stronie [site:name] zostało aktywowane.
    
    Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  Zespół [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
pl: Informacje dotyczące konta  [user:display-name] na [site:name] (konto zatwierdzone)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
pl: Informacje dotyczące konta [user:display-name] na [site:name] (zablokowane)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na stronie [site:name] zostało anulowane.
    
    -- Zespół [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name] (anulowane)

en: Links related to the active user account
pl: Odnośniki związane z aktywnym kontem użytkownika

en: Administrative task links
pl: Odnośniki administracyjne

en: Site information links
pl: Odnośniki dotyczące informacji o stronie

en: Site section links
pl: Odnośniki sekcji strony

en: User tool links, often added by modules
pl: Odnośniki do narzędzi użytkownika, często dodanych przez moduły

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    W serwisie [site:name] została uruchomiona procedura resetowania twojego hasła.
    
    Możesz się zalogować klikając poniższy odnośnik bądź kopiując go w pole adresu przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Odnośnik może zostać użyty tylko raz a jego użycie umożliwi wpisanie własnego hasła. Odnośnik straci ważność po jednym dniu.
    
    --  redakcja strony [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Administrator strony [site:name] stworzył dla Ciebie konto. Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  Zespół [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Dziękujemy za rejestrację na stronie [site:name]. 
    Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  
    Zespół [site:name]

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: All content, by month.
pl: Cała zawartość wg miesiąca.

en: Recent content.
pl: Ostatnio dodana zawartość.

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: All content, by letter.
pl: Cała zawartość, alfabetycznie

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
pl: Zawartość należąca do konkretnego terminu taksonomii

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
pl: Prezentuje listę najnowszych użytkowników na stronie.

en: Who's online block
pl: Blok <em>Kto jest online</em>

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
pl: Prezentuje nazwy użytkowników którzy byli ostatnio aktywni, jak również liczbę wszystkich aktywnych użytkowników.

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Welcome to [site:name]
pl: Witaj na [site:name]

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: A list of new users
pl: Lista nowych użytkowników

en: There are currently @total users online.
pl: @total użytkowników jest aktywnych w tej chwili.

en: There are currently 0 users online.
pl: Żaden z użytkowników nie jest w tym momencie zalogowany.

en: A list of users that are currently logged in.
pl: Lista użytkowników, którzy są aktualnie zalogowani.

en: Delete media
pl: Usuń media

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na [site:name] zostało zablokowane.
    
    --  Zespół [site:name]

en: Save media
pl: Zapisz media

en: Publish media
pl: Publikuj media

en: Unpublish media
pl: Wstrzymaj publikację mediów

en: Find and manage media.
pl: Znajdź i zarządaj mediami.

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
pl: Nie utworzono jeszcze zawartości strony głównej. <br />Postępuj zgodnie z <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Podręcznikiem Użytkownika</a> aby rozpocząć budowę swojej witryny.

en: Name (A-Z)
pl: Nazwa (A-Z)

en: Name (Z-A)
pl: Nazwa (Z-A)

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
pl[0]: Usunięto @count element zawartości.
pl[1]: Usunięto @count elementy zawartości.
pl[2]: Usunięto @count elementów zawartości.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
pl[0]: @count element zawartości nie został usunięty ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[1]: @count elementy zawartości nie zostały usunięte ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[2]: @count elementów zawartości nie zostało usuniętych ze względu na brak wymaganych uprawnień.

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Dziękujemy za rejestrację na stronie [site:name]. Twoja prośba o utworzenie konta oczekuje na zatwierdzenie. Po zatwierdzeniu otrzymasz kolejny e-mail zawierający informacje o tym, jak się zalogować, ustawić hasło i inne szczegóły.
    
    --  Zespół [site:name]

en: Edit {{ name }}
pl: Edytuj {{ name }}

en: Widget (table)
pl: Kontrolka (tabela)

en: Delete {{ name }}
pl: Usuń {{ name }}

en: @interval hence
pl: odtąd co @interval
