Muser (3.0.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (423 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Real name
uk: Справжнє ім’я

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Administration
uk: Адміністрування

en: More
uk: Ще

en: Action
uk: Дія

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Project categories
uk: Категорії проекту

en: Project information
uk: Інформація проекту

en: Projects
uk: Проекти

en: Project
uk: Проект

en: Categories
uk: Категорії

en: view
uk: переглянути

en: My projects
uk: Мої проекти

en: Major
uk: Важлива

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: True
uk: Істина

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Default
uk: Базово

en: Archive
uk: Архів

en: Programs
uk: Програми

en: Icon
uk: Іконка

en: Filename
uk: Назва файла

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Text
uk: Текст

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Attachment
uk: Долучення

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Continue
uk: Продовжити

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Files
uk: Файли

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Year
uk: Рік

en: General information
uk: Загальні відомості

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Logo
uk: Логотип

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Off
uk: Вимкнено

en: Never
uk: Ніколи

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Custom
uk: Власний

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплено зверху списків

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: Severity
uk: Важливість

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Warning
uk: Попередження

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Widget
uk: Віджет

en: Current
uk: Поточна

en: Desc
uk: Спад

en: Recent posts
uk: Останні дописи

en: Table
uk: Таблиця

en: Color
uk: Колір

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Role
uk: Роль

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Log in
uk: Вхід

en: Blog
uk: Блоґ

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Last
uk: Останній

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tools
uk: Інструменти

en: Random
uk: Випадково

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Replacement
uk: Заміна

en: Close
uk: Закрити

en: Applications
uk: Програми

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: Pending
uk: Очікування

en: Account status
uk: Стан облікового запису

en: seconds
uk: секунд(и)

en: English
uk: Англійська

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Token
uk: Замінник

en: Clear
uk: Очистка

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Accept
uk: Прийняти

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: Accepted
uk: Прийняте

en: First
uk: Перший

en: Project name
uk: Назва проекту

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Selector
uk: Вибір

en: Log out
uk: Вихід

en: Text Alignment
uk: Вирівнювання тексту

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: Slide
uk: Сковзання

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Rounds
uk: Раунди

en: My profile
uk: Мій профіль

en: Glossary
uk: Глосарій

en: Diff
uk: Різниця

en: Website
uk: Веб-сайт

en: User management
uk: Керування користувачами

en: Testing
uk: Тестування

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: Documents
uk: Документи

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: New
uk: Нові

en: Resume
uk: Поновити

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Charts
uk: Діаграми

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Review
uk: Перевірити

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Photo
uk: Фото

en: medium
uk: середній

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Blocks
uk: Блоки

en: Used in
uk: Використано в

en: Name:
uk: Назва:

en: Grid
uk: Сітка

en: 300 Multiple Choices
uk: 300 Безліч Виборів

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: 304 Not Modified
uk: 304 Не Змінювалося

en: 305 Use Proxy
uk: 305 Використовувати Проксі

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Application
uk: Програма

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Activate
uk: Задіяти

en: Interests
uk: Інтереси

en: Inactivate
uk: Неактивно

en: Active users
uk: Активні користувачі

en: Years
uk: Роки

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Offset
uk: Зміщення

en: Rejected
uk: Відкинуті

en: Guidelines
uk: Рекомендації

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Favicon
uk: Іконка favicon

en: Report
uk: Звіт

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: and
uk: та

en: Contact email
uk: Контактна електронна адреса

en: Contract
uk: Контракт

en: Newest first
uk: Найновіші спочатку

en: Contact person
uk: Контактна особа

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Save as draft
uk: Зберегти як чернетку

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Flags
uk: Прапори

en: Stage
uk: Стадія

en: About me
uk: Про мене

en: Last year
uk: Останній рік

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: User profiles
uk: Профілі користувачів

en: Masquerade
uk: Маскування

en: Python
uk: Пітон

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Bio
uk: Біо

en: Chart
uk: Діаграми

en: Not set
uk: Не встан.

en: Change status
uk: Змінити статус

en: @interval ago
uk: @interval тому

en: Round
uk: Округлення

en: All terms
uk: Всі терміни

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Loading data...
uk: Завантажуються дані...

en: Compact
uk: Компактний

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Recent blog posts
uk: Останні дописи у блозі

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Delete redirect
uk: Видалення переадресації

en: Personal contact form
uk: Персональна контактна форма

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: Create a new project
uk: Створити новий проект

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Project description
uk: Опис проекту

en: Blog Post
uk: Допис блоґу

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Change password
uk: Зміна паролю

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Status code
uk: Код стану

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Project Title
uk: Заголовок проекту

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Make content sticky
uk: Прикріпити матеріал

en: Make content unsticky
uk: Відкріпити матеріал

en: Promote content to front page
uk: Винести матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Вилучити матеріал з головної сторінки

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміна таксономії

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
uk: Адміністратор створив для вас обліковий запис на сайті [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: No media available.
uk: Мультимедійних файлів не знайдено.

en: Clear all filters
uk: Скинути всі фільтри

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Floating
uk: Вільно переміщуються екраном

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Slides
uk: Слайди

en: Data export
uk: Експорт даних

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Asc
uk: Зрост

en: Not specified
uk: Не зазначено

en: Needs Review
uk: Очікує перевірки

en: Master
uk: Головне

en: in @time
uk: @time

en: Import taxonomy terms
uk: Імпорт термінів таксономії

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: Media type
uk: Тип носія

en: Header Menu
uk: Меню верхнього колонтитулу

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Login History
uk: Журнал роботи у системі

en: Transcript
uk: Транскрипція

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Full page
uk: На всю сторінку

en: The @type %title has been deleted.
uk: @type %title було успішно видалено.

en: Hero
uk: Герой

en: With selection
uk: З вибраним

en: 1 place | @count places
uk[0]: @count місце
uk[1]: @count місця
uk[2]: @count місць

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: Fallback date format
uk: Резервний формат дати

en: File usage
uk: Використання файла

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
uk: Переклад на мову @language для @type %label було успішно видалено.

en: Media library
uk: Медіатека

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: HTML Date
uk: Дата HTML

en: HTML Datetime
uk: Дата і час HTML

en: HTML Month
uk: Місяць HTML

en: HTML Time
uk: Час HTML

en: HTML Week
uk: Тиждень HTML

en: HTML Year
uk: Рік HTML

en: HTML Yearless date
uk: Дата без року HTML

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Block the selected user(s)
uk: Заблокувати вибраних користувачів

en: Cancel the selected user account(s)
uk: Скасувати облікові записи вибраних користувачів

en: Unblock the selected user(s)
uk: Розблокувати вибраних користувачів

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Було виконано запит на скасування вашого облікового запису на сайті [site:name].
    
    Тепер ви можете скасувати свій обліковий запис на сайті [site:url-brief] натиснувши це посилання або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:cancel-url]
    
    УВАГА: Скасування облікового запису незворотне!
    
    Термін дії посилання завершиться за одну добу, і якщо воно не буде використано, то скасування не відбудеться.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
uk: Запит на скасування облікового запису користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
uk: Інформація про заміну авторизаційних даних для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (в очікуванні на підтвердження адміністратором)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
uk: [user:display-name] прохає про реєстрацію облікового запису.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] було активовано.
    
    Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати лише один раз і воно веде на сторінку, де можна встановити пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:account-name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (підтверджено)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (заблоковано)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] скасовано.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (скасовано)

en: Links related to the active user account
uk: Посилання, пов’язані з активним обліковим записом

en: Administrative task links
uk: Посилання адміністративних завдань

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: User tool links, often added by modules
uk: Посилання інструментів користувача, часто додані модулями

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    З сайту [site:name] було виконано запит на скидання пароля для вашого облікового запису.
    
    Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати для входу лише один раз і воно виведе вас на сторінку, де можна встановити новий пароль. Термін дії цього посилання - одна доба, і якщо його не буде використано, то скидання пароля не відбудеться.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Адміністратор сайту [site:name] створив для вас обліковий запис. Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання може бути використано для входу лише один раз, воно приведе на сторінку, де ви зможете встановити свій пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати для входу лише один раз і воно виведе вас на сторінку, де можна встановити пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    -- Адміністрація сайту [site:name]

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: All content, by month.
uk: Всі матеріали, за місяцем.

en: Recent content.
uk: Останні матеріали.

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: All content, by letter.
uk: Всі матеріали, за літерою.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
uk: Матеріали, що стосуються певного терміну таксономії.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
uk: Показує перелік найновіших облікових записів на сайті.

en: Who's online block
uk: Блок "Хто в мережі"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
uk: Показує імена користувачів, що були активними останнім часом, і загальне число активних користувачів.

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Welcome to [site:name]
uk: Вітаємо на сайті [site:name]

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять

en: A list of new users
uk: Список нових користувачів

en: There are currently @total users online.
uk: Користувачів в мережі зараз: @total.

en: There are currently 0 users online.
uk: Зараз 0 користувачів в мережі.

en: A list of users that are currently logged in.
uk: Список користувачів, що здійснили вхід.

en: Delete media
uk: Видалити медіа

en: Media name
uk: Назва медіа

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] заблоковано.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Save media
uk: Зберегти медіа

en: Publish media
uk: Опублікувати медіа

en: Unpublish media
uk: Зняти з публікації медіа

en: Find and manage media.
uk: Пошук медіа та керування ними.

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.<br />Щоб розпочати створення сайту перегляньте <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Посібник користувача</a>.

en: Name (A-Z)
uk: Назва (А - Я)

en: Name (Z-A)
uk: Назва (Я - А)

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
uk[0]: Видалено @count матеріал.
uk[1]: Видалено @count матеріали.
uk[2]: Видалено @count матеріалів.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
uk[0]: @count матеріал не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.
uk[1]: @count матеріали не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.
uk[2]: @count матеріалів не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Ваше прохання про реєстрацію облікового запису наразі очікує підтвердження. Після його підтвердження ви отримаєте ще одного електронного листа, що містить інформацію про те, як увійти на сайт, встановити пароль тощо.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Edit {{ name }}
uk: Редагувати {{ name }}

en: Widget (table)
uk: Віджет (таблиця)

en: Delete {{ name }}
uk: Видалити {{ name }}

en: @interval hence
uk: @interval віднині

en: Content blocks
uk: Блоки вмісту

en: Find and manage content blocks.
uk: Пошук блоків вмісту і керування ними.

en: There are no content blocks available.
uk: Немає доступних блоків вмісту

en: Create and edit content blocks.
uk: Створення та редагування блоків вмісту.
