Muser (3.0.0-alpha7) - en to br translation catalogue (28 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Log out
br: Digevreañ

en: Personal contact form
br: Furmskrid daremprediñ personel

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]
