Muser (3.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (142 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: More
hy: Ավելին

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: True
hy: Ճիշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Year
hy: Տարի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Never
hy: Երբեք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Role
hy: Դեր

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: English
hy: Անգլերեն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: author
hy: հեղինակ

en: Log out
hy: Ելք

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: User management
hy: Օգտագործողների կառավարում

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: « first
hy: « առաջինը

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hy: Օգտագործողը համարվում է առցանց այնքան ժամանակ, սկսած էջ մուտք գործելու վերջին պահից:

en: Publish content
hy: Հրապարակել բովանդակությունը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Who's new
hy: Նորեկներ

en: Language name
hy: Լեզվի անվանումը

en: Select language
hy: Ընտրեք լեզուն

en: Who's online
hy: Ով է կայքում

en: Change password
hy: Փոխել գաղտնաբառը

en: Delete content
hy: Ջնջել բովանդակությունը

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին

en: Block the selected user(s)
hy: Արգելափակել նշված օգտատերերին

en: Unblock the selected user(s)
hy: Վերականգնել նշված օգտատերերին

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Editing languages
hy: Լեզուների խմբագրում

en: Who's online block
hy: "Ով է կայքում" բլոկ

en: Reordering languages
hy: Լեզուների վերադասավորում

en: Set a language as default
hy: Սահմանել լեզուն որպես կանխադրված

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են

en: A list of new users
hy: Նորեկ օգտատերերի ցուցակ

en: There are currently @total users online.
hy: @total օգտատեր այժմ օնլայն է:

en: There are currently 0 users online.
hy: Ոչ մի օգտատեր այժմ օնլայն չէ:

en: A list of users that are currently logged in.
hy: Օգտատերերի ցուցակը, որոնք այս պահին մուտք են գործել համակարգ

en: Add, rearrange or remove filters.
hy: Ավելացնել, տեղափոխել կամ հեռացնել ֆիլտրները

en: Sort actions
hy: Դասակարգման գործողություններ

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
hy: Ավելացնել, տեղափոխել կամ հեռացնել դասակարգման օրինափությունները

en: Delete media
hy: Ջնջել մեդիա
