Muser (3.0.0-alpha7) - en to ka translation catalogue (116 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Real name
ka: ნამდვილი სახელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: More
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: view
ka: ნახვა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Year
ka: წელი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Never
ka: არასდროს

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Media
ka: მედია

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Color
ka: ფერი

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Role
ka: როლი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Full
ka: სრული

en: English
ka: ინგლისური

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Member for
ka: წევრი

en: author
ka: ავტორი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: User management
ka: მომხმარებლების მართვა

en: New
ka: ახალი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
