Muser (3.0.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (276 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Administration
lv: Administrēšana

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Project information
lv: Projekta informācīja

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: view
lv: skatīt

en: My projects
lv: Mani projekti

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Icon
lv: Ikona

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Attachment
lv: Pielikums

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Year
lv: Gads

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Footer
lv: Kājene

en: Recipients
lv: Adresāti

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Severity
lv: Smagums

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Widget
lv: Logrīks

en: Current
lv: Pašreiz

en: Desc
lv: Dilst.

en: Recent posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: Table
lv: Tabula

en: Color
lv: Krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: Role
lv: Loma

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Blog
lv: Blogs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Last
lv: Pēdējā

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Random
lv: Nejaušs

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Pending
lv: Gaida

en: English
lv: Angļu

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Token
lv: Marķieris

en: Clear
lv: Notīrīt

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: First
lv: Pirmā

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Selector
lv: Selektors

en: Log out
lv: Iziet

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Hours
lv: Stundas

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Glossary
lv: Apraksts

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: User management
lv: Lietotāju pārvaldība

en: Testing
lv: Testēšana

en: Documents
lv: Dokumenti

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: New
lv: Jauns

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Blocks
lv: Bloki

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Grid
lv: Režģis

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Inactivate
lv: Deaktivizēt

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Favicon
lv: Favikona

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: and
lv: un

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Masquerade
lv: Maskēšanās

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Round
lv: Noapaļot

en: All terms
lv: Visi termini

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Recent blog posts
lv: Jaunākie ievietotie blogu ieraksti

en: Who's new
lv: Kurš ir jauns

en: Personal contact form
lv: Personīgā kontaktu forma

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lv: Administrators ir izveidojis jums kontu vietnē [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Not specified
lv: Nav norādīts

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: The @type %title has been deleted.
lv: @type %title tika dzēsts.

en: 1 place | @count places
lv[0]: @count vieta
lv[1]: @count vietas
lv[2]: @count vietas

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
lv: @type %label @language tulkojums tika dzēsts.

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lv: Lietotāja [user:display-name] pieejas datu maiņa vietnē [site:name]

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Vietnē [site:name] tika veikts jūsu konta paroles attiestatīšanas pieprasījums.
    
    Jūs varat pieslēgties klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kur varēsiet uzstādīt savu paroli. Saite ir derīga vienu dienu, nekas netiks mainīts, ja to neizmantosiet.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Vietnes [site:name] administrators ir izveidojis jums kontu. Jūs varat pieslēgties, klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kurā varēsiet uzstādīt savu paroli.
    
    Pēc paroles uzstādīšanas jūs varēsiet pieslēgties vietnei [site:login-url], izmantojot šādus pieejas datus:
    
    Lietotāja vārds: [user:name]
    Parole: Jūsu parole
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Paldies, ka reģistrējāties [site:name]. Jūs varat pieslēgties, klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kurā varēsiet uzstādīt savu paroli.
    
    Pēc paroles uzstādīšanas jūs varēsiet pieslēgties vietnei [site:login-url], izmantojot šādus pieejas datus:
    
    Lietotāja vārds: [user:name]
    Parole: Jūsu parole
    
    --  [site:name] komanda

en: All content, by month.
lv: Viss saturs pa mēnešiem.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: All content, by letter.
lv: Viss saturs, pēc alfabēta.

en: Who's online block
lv: Kurš ir tiešsaistē bloks

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur

en: There are no content blocks available.
lv: Nav pieejami satura bloki.
