Muser (3.0.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (140 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Real name
ne: साचो नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: view
ne: दृश्य

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Attachment
ne: संलग्न

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Year
ne: वर्ष

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Logo
ne: ब्याज

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Footer
ne: फुटर

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Media
ne: मिडिया

en: Current
ne: ताजा

en: Recent posts
ne: नयाँ लेखहरु

en: Table
ne: तालिका

en: Color
ne: रंग

en: Appearance
ne: रूप

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Blog
ne: ब्लग

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Clear
ne: सफा

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: Log out
ne: लगआउट

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: New
ne: नयाँ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: and
ne: र

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: MIME type
ne: MIME प्रकार

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Recent blog posts
ne: अहिलेको ब्लग पोस्ट

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Who's online
ne: को अनलाईन छ ?

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Remove content from front page
ne: मुखपृष्ठबाट सामग्री हटाउनुहोस्

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Welcome to [site:name]
ne: [site:name]मा स्वागत छ

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
