Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta10) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Message
ca: Missatge

en: Average
ca: Mitjana

en: Count
ca: Quantitat

en: Maximum
ca: Màxim

en: Other
ca: Altres

en: Loop
ca: Bucle

en: Template
ca: Plantilla

en: Condition
ca: Condició

en: Empty
ca: Buit

en: Testing
ca: Proves

en: Synchronization
ca: Sincronitzaqció

en: Translation
ca: Traducció

en: Minimum
ca: Mínim

en: Sum
ca: Suma

en: First item
ca: Primer element
