Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta10) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Average
de: Durchschnitt

en: Count
de: Anzahl

en: Other
de: Weitere

en: Loop
de: Schleife

en: Template
de: Vorlage

en: Condition
de: Bedingung

en: Empty
de: Leer

en: Testing
de: Testen

en: Synchronization
de: Synchronisierung

en: Translation
de: Übersetzung

en: Uppercase
de: Großbuchstaben

en: Sum
de: Summe

en: First item
de: Erstes Element

en: Search:
de: Suche:

en: Not empty
de: Nicht leer

en: Last item
de: Letzter Eintrag
