Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta11) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Message
cy: Neges

en: Average
cy: Cyfartaledd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Other
cy: Arall

en: Empty
cy: Gwag

en: Testing
cy: Profi

en: First item
cy: Eitem gyntaf
