Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta11) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Message
is: Boð

en: Count
is: Nøgd

en: Other
is: Annað

en: First item
is: Fyrsti liður
