Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta11) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Count
kk: Саны

en: Other
kk: Басқа

en: First item
kk: Бірінші элемент
