Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta11) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Average
ml: ശരാശരി

en: Maximum
ml: ഏറ്റവും കൂടിയ

en: Condition
ml: അവസ്ഥ

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ

en: Minimum
ml: ഏറ്റവും കുറഞ്ഞ
