Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta12) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Message
lt: Žinutė

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Other
lt: Kiti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Template
lt: Šablonas

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Empty
lt: Tuščia

en: Testing
lt: Testavimas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: First item
lt: Pirmas elementas
