Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta12) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Message
ps: پيغام

en: Count
ps: شمیر

en: Other
ps: نور

en: Empty
ps: تش

en: Translation
ps: ژباړه

en: First item
ps: لومړی توک
