Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta13) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Message
eu: Mezua

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Other
eu: Bestea

en: Condition
eu: Baldintza

en: Empty
eu: Hutsik

en: Testing
eu: Proba

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Minimum
eu: Minimoa

en: First item
eu: Lehen item-a
