Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta13) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Message
it: Messaggio

en: Average
it: Media

en: Count
it: Numero

en: Maximum
it: Massimo

en: Other
it: Altro

en: Loop
it: Iterazione

en: Condition
it: Condizione

en: Empty
it: Vuoto

en: Testing
it: In fase di test

en: Translation
it: Traduzione

en: Minimum
it: Minimo

en: Sum
it: Somma

en: First item
it: Prima voce
