Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta14) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Message
ar: الرسالة

en: Average
ar: متوسط

en: Count
ar: العدد

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Other
ar: آخر

en: Loop
ar: حلقة

en: Template
ar: القالب

en: Condition
ar: شرط

en: Empty
ar: فارغ

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Translation
ar: الترجمة

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Sum
ar: المجموع

en: First item
ar: أول عنصر
