Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta14) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Count
hy: քանակ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Minimum
hy: Նվազագույն
