Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta15) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Message
ne: सन्देश

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Condition
ne: अवस्था

en: Minimum
ne: न्युनतम
