Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta15) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Message
fa: پیغام

en: Average
fa: میانگین

en: Count
fa: شمارش

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Other
fa: ساير

en: Loop
fa: حلقه

en: Condition
fa: شرط

en: Empty
fa: خالی

en: Testing
fa: آزمایش

en: Translation
fa: ترجمه

en: Minimum
fa: حداقل

en: Sum
fa: مجموع

en: First item
fa: اولین عنصر
