Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta16) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Message
ast: Mensax

en: Count
ast: Cuenta

en: Maximum
ast: Máximu

en: Other
ast: Otru

en: Empty
ast: Ermu

en: Testing
ast: Prebes
