Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta16) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Message
nn: Melding

en: Other
nn: Andre

en: Empty
nn: Tom

en: First item
nn: Fyrste punkt
