Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Maximum
he: מקסימום

en: Other
he: אחר

en: Loop
he: בלופ

en: Empty
he: ריק

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Minimum
he: מינימום

en: Sum
he: סְכוּם

en: First item
he: פריט ראשון
