Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Average
hi: औसत

en: Count
hi: गुणांक

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Other
hi: अन्य

en: Condition
hi: अवस्था

en: Empty
hi: खाली

en: Testing
hi: परिक्षण

en: Minimum
hi: न्यूनतम

en: First item
hi: पहला आइटम
