Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Average
oc: Mejana

en: Count
oc: Descompte

en: Other
oc: Autre

en: Loop
oc: Bocla

en: Empty
oc: Void

en: Testing
oc: Tèst

en: Uppercase
oc: Majuscula

en: Sum
oc: Somme

en: First item
oc: Primièr element
