Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta5) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Average
es: Promedio

en: Count
es: Número

en: Maximum
es: Máximo

en: Other
es: Otro(s)

en: Loop
es: Bucle

en: Condition
es: Condición

en: Empty
es: Vacío

en: Testing
es: Probando

en: Synchronization
es: Sincronización

en: Minimum
es: Mínimo

en: Uppercase
es: Mayúsculas

en: Sum
es: Suma

en: First item
es: Primer elemento
