Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta5) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Average
id: Purata

en: Count
id: Jumlah

en: Maximum
id: Maksimum

en: Other
id: Lainnya

en: Loop
id: Pengulangan

en: Condition
id: Kondisi

en: Empty
id: Kosong

en: Testing
id: Pengujian

en: Sum
id: Jumlah

en: First item
id: Pokok pertama
